Dzień bezpłatnych porad adwokackich

baner

W sobotę dzień bezpłatnych porad adwokackich 

Gazeta Prawna

Ponad 400 adwokatów i aplikantów adwokackich z całej Polski będzie udzielało w najbliższą sobotę bezpłatnych porad prawnych. Akcję „Adwokaci pro bono” – po raz pierwszy o zasięgu ogólnokrajowym – zorganizowała Naczelna Rada Adwokacka.

NRA poinformowała, że bezpłatne porady prawne będą udzielane 9 maja w kancelariach adwokackich, siedzibach okręgowych rad adwokackich oraz w specjalnie zorganizowanych punktach od godz. 9 do 15. Akcja obejmie swym zasięgiem 22 miasta.

„Pozwoli to adwokatom na pełniejsze zapoznanie się z problemem, a zatem na lepszą poradę”

Pełna i na bieżąco uzupełniana lista prawników oraz adresów, gdzie będą udzielane porady, dostępna jest na stronie http://www.nra.pl w dziale „aktualności”.

Jak poinformowała prezes NRA Joanna Agacka-Indecka, według planów w przyszłości akcja ma być organizowana dwa razy w roku – wiosną i jesienią.

NRA jednocześnie przypomniała, aby osoby zainteresowane w miarę możliwości zabrały w sobotę dokumentację dotyczącą ich spraw. „Pozwoli to adwokatom na pełniejsze zapoznanie się z problemem, a zatem na lepszą poradę” – zaznaczono w komunikacie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: